Pizza to People (7OA) ontvangen op het gemeentehuis

Nog geen week nadat onze leerlingen van de oefenfirma Pizza to People als winnaar op het podium stonden voor hun pitch tijdens de Belfair beurs in Gent, was het alweer prijs voor Pizza to People. Het waren echter hun collega’s van vorig jaar die op donderdagavond 3 maart 2016 in het gemeentehuis van Kapelle-op-den-Bos gehuldigd werden tijdens de viering van verdienstelijke inwoners en verenigingen. Deze leerlingen maakten van de oefenfirma Pizza to People een heuse delicatessezaak en cateringbedrijf voor bedrijfs- en andere evenementen. Vorig schooljaar wonnen ook zij op de internationale Belfair beurs in Gent een prijs. Ze werden er verkozen tot het beste verkoopteam. Voor een schoolproject waarbij er geen goederenstroom is, maar enkel een documentenstroom wordt gesimuleerd, is dit zonder twijfel een heel mooie prestatie en werden de leerlingen terecht gevierd als “winnende ondernemingsklas”. Een delegatie van de leerlingen van vorig jaar mocht uit handen van burgemeester Edward De Wit de prijs in ontvangst nemen. Daarna mochten de leerlingen de oorkonde in het gulden boek van de gemeente ondertekenen. Tot slot werd nog een persfoto genomen voor publicatie in het plaatselijke infoblaadje van de gemeente. Opnieuw een mooie erkenning voor de inzet van onze leerlingen in 7OA. Dikke proficiat!