Mannequin Challenge 6OA

De leerlingen van 6OA kregen in de loop van het net afgelopen eerste trimester een uitdagend en schoolbreed administratief project voorgelegd van de directeur: ze mochten de takenmappen voor tijdens de studie van alle klassen recycleren. Bijna 300 boekjes moesten zorgvuldig uit elkaar gehaald worden, de gemaakte taken gesorteerd per leerling en klas en de niet ingevulde taken moesten aan de hand van de laatste klastelling bij gekopieerd en terug tot boekjes samengesteld worden. De leerlingen organiseerden zich onder leiding van hun leerkracht AMK en begonnen zeer enthousiast aan de taak, maar moesten al snel vaststellen dat dit niet zo eenvoudig was. Al de takenkaften staan nu terug mooi in de leraarskamer, klaar voor gebruik. Om dit succes te vieren en tegelijkertijd ook een beeld te geven van hun administratieve werkomgeving op onze school, maakten de leerlingen van 6OA een mannequin challenge.
 
Klik op deze link om het filmpje te bekijken: https://www.youtube.com/watch?v=m2c59brSJ10
 
De leerlingen van 6OA willen hierbij ook speciaal alle leerkrachten, mensen van het secretariaat en de directie bedanken voor hun vertrouwen en hun geduld wanneer ze op de grote kopieerapparaten van de school leerden werken en materiaal kwamen vragen voor het samenstellen van de boekjes. Onze leerlingen behaalden met dit admininstratieve project (vakoverschrijdende) leerplandoelstellingen. De leerlingen leerden vooral ook dat samenwerken niet altijd gemakkelijk is, maar wel noodzakelijk om een groot project tot een goed einde te brengen: een belangrijke les waaraan ze in de aanloop naar hun oefenfirmaproject in 7OA nog vaak zullen kunnen terugdenken.